Areahouse

NASZE USŁUGI

SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NIERUCHOMOŚCI

Wybór agenta nieruchomości może okazać się jedną z ważniejszych decyzji do podjęcia. Twoja nieruchomość może stać na rynku miesiącami, a może być szybko sprzedana za duże pieniądze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kompleksowo zajmiemy się sprzedażą lub zamianą Twojej nieruchomości.
Odpowiednia wycena, dobry kontakt z agentem, pomoc w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, odpowiednie zdjęcia, skuteczne działania marketingowe, pomoc prawna, negocjacje i przeprowadzenie przez wszystkie niezbędne formalności, to klucz do udanej sprzedaży.
Umów się z nami, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości odnośnie ceny, zagadnień prawnych i przebiegu transakcji krok po kroku.
Sprzedaż nieruchomości to dla nas codzienność.

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Wynajem własnej nieruchomości często budzi wiele obaw i pytań. Dołożymy wszelkich starań, aby zabezpieczyć Cię przed nieuczciwymi lokatorami. Komfort i bezpieczeństwo odgrywa tu bardzo ważną rolę.
Pomoc w przygotowaniu nieruchomości, odpowiednie zdjęcia i skuteczny marketing to dopiero początek. Szukamy Najemcy, według Twoich preferencji i oczekiwań. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Przeprowadzimy Cię przez proces podpisywania umowy najmu, przygotowania protokołów zdawczo- odbiorczych, aż po przekazania kuczy.
Dzięki naszemu doświadczeniu, wiemy jak szybko wynająć każdą nieruchomość.

SPRAWDŹ WARTOŚĆ TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI


Reset password

Wpisz swój adres e-mail, a wyślemy Ci link do zmiany hasła.

Scroll to Top