Areahouse

POZNAJ NAS LEPIEJ

O NAS

Jesteśmy zespołem ekspertów znających doskonale lokalny rynek nieruchomości. Każdy z nas ma za sobą inne doświadczenia i swoją historię, jednak pasja do nieruchomości połączyła nasze drogi.
Początki naszej działalności w branży nieruchomości sięgają 2008 roku. Od ponad 16 lat zajmujemy się kompleksową obsługą sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek, lokali usługowych i powierzchni inwestycyjnych w Warszawie oraz Krakowie. Specjalizujemy się również w zamianach nieruchomości.
Od początku naszej działalności mamy jasne zasady, na których opieramy współpracę z Klientami. Dzięki biurom ulokowanym na osiedlach udaje nam się lepiej poznać potrzeby mieszkańców. Każda nieruchomość jest dla nas nowym wyzwaniem, które traktujemy priorytetowo.
Dla nas liczy się efekt, którym jest zadowolenie naszych Klientów, a setki przeprowadzonych transakcji i satysfakcja klientów to nasze najlepsze referencje.

Co nas wyróżnia:

Wiedza i doświadczona kadra

Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem specjalistów, którzy posiadają wiedzę i długoletnie doświadczenie w dziedzinie nieruchomości. Dobrze znamy lokalny rynek nieruchomości, przepisy prawne oraz procedury związane z obrotem nieruchomościami.

Indywidualne podejście do klienta

Bardzo ważne są dla nas relacje z naszymi Klientami. Ustalenie ich potrzeb jest podstawą dalszego działania. Dbamy o wysoką jakość obsługi Klienta. Jesteśmy komunikatywni, profesjonalni i dyspozycyjni. Chętnie wysłuchamy, zawsze odpowiemy na wszystkie pytania oraz udzielamy fachowych porad.

Kompleksowa obsługa

Udzielamy wsparcia na każdym etapie transakcji. Poczynając od ustalenia celu działania, poprzez przygotowanie oferty, prezentacje nieruchomości aż po negocjacje, przygotowanie dokumentów sprzedażowych i przekazanie kluczy.

Reset password

Wpisz swój adres e-mail, a wyślemy Ci link do zmiany hasła.

Scroll to Top